• Poplatky za ZRPŠ - rada rodičov

• Vážení rodičia,

plenárne rodičovské združenie schválilo pre tento školský rok mesačný poplatok 5 EUR na žiaka, ktorý sa použije na úhradu nákladov spojených s organizovaním školských aktivít, najmä na dopravu na školou organizované výchovno-vzdelávacie podujatia, školské akcie pred Vianocami a na konci školského roku, a ďalšie výdavky, ktoré schváli rada rodičov (informácie nájdete aj v zápise z plenárneho rodičovského združenia na EduPage).

Prosíme Vás teda o úhradu 10 EUR za mesiace september a október a následne 5 EUR mesačne vždy do 15. v danom mesiaci (posledná platba do 15.júna 2023).

Niektorí rodičia požiadali o možnosť zaplatiť viacero mesiacov vopred, toto je samozrejme možné.

Názov účtu / majiteľ účtu: Rada rodičov pri ZŠ Hamuliakovo
          Číslo účtu: 515 355 3135/0900 (Slovenská sporiteľňa)

IBAN: SK23 0900 0000 0051 5355 3135

Účel platby / Správa pre prijímateľa: Meno, priezvisko a trieda dieťaťa (dôležité, aby sme mohli identifikovať platbu)

Pre uľahčenie zadávania môžete použiť priložený QR kód. V prípade neuhradenia poplatku, na ktorom sa dohodlo plenárne rodičovské združenie, bude potrebné uhrádzať príspevky na tieto aktivity žiakmi v hotovosti.

Rada rodičov